Regionalny oddział w Łodzi

Spotkanie Wigilijne 2019

4 listopada 2019 r.

Koleżanki i Koledzy! Biegli rewidenci! Serdecznie zapraszamy na doroczne spotkanie wigilijne, które odbędzie się w dniu 6 grudnia 2019 roku (piątek) o godz. 17.00 w Instytucie Europejskim w Łodzi ul. Piotrkowska 258/260

Tegoroczne spotkanie odbędzie się w znanej nam już z ubiegłego roku dużej sali konferencyjnej Instytutu Europejskiego. W programie serwowana do stołów kolacja z tradycyjnymi potrawami wigilijnymi. Wigilia środowiskowa, to idealny moment na spotkanie w świątecznej atmosferze z dawno niewidzianymi znajomymi. To również czas serdecznych rozmów, posumowań i wspomnień a także planów na nadchodzący rok. Jako że nasze spotkanie będzie miało miejsce dokładnie w Mikołajki, Mikołaj o nikim nie zapomni i każdy uczestnik zostanie obdarowany paczką świąteczną z bogatą zawartością.

Atrakcją wieczoru będzie występ taneczny!

Nie zwlekajcie ze zgłoszeniem! Chcemy pobyć razem z Wami w tak miłym dniu. Zgłoście się już dziś!

Dzięki dofinansowaniu Łódzkiego Oddziału PIBR odpłatność od osoby (biegli rewidenci oraz seniorzy z RO Łódź) wynosi 70 zł. Dla osób towarzyszących i biegłych rewidentów z innych oddziałów koszt to 150 zł. Wpłaty należy dokonać na konto 46 1050 1461 1000 0022 0081 9973 lub do kasy Oddziału, ul. Nowa 6/12 Łódź.

Zgłoszenia można przesłać e-mailem na adres lodz@pibr.org.pl lub zarejestrować się za pomocą dołączonego formularza.

Ze względów organizacyjnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń oraz wpłat do 22 listopada 2019 r. (piątek).

Na miejscu gwarantowany darmowy parking za budynkiem Instytutu.  Istnieje możliwość odpłatnego wykorzystania pokoi gościnnych znajdujących się w Instytucie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem PIBR.

Rada RO PIBR w Łodzi

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na relację za spotkania...
Odstęp
Logo PIBR Przejdź do strony PIBR