Regionalny oddział w Łodzi

SPOTKANIA PONIEDZIAŁKOWE ON-LINE

7 kwietnia 2020 r.

Kochani,

Ponieważ wciąż nie wiadomo, jak długo przyjdzie nam się mierzyć z niewidzialnym przeciwnikiem i jak długo nadal będziemy zmuszeni pozostać w domach;

Dłużej nie czekamy;

Już teraz rozpoczynamy szkolenia online.

Zaplanowane pierwotnie spotkania poniedziałkowe, od 20 kwietnia 2020 odbywać się będą w formie online:

 1. Spotkanie poniedziałkowe „Raportowanie schematów podatkowych (MDR) – obowiązki biegłych rewidentów”, które miało odbyć się w dniu 6.04.2020 o godz. 17.00, odbędzie się w nowym terminie 20.04.2020, od godz. 13.00, w trybie szkolenia on-line.
 2. Spotkanie poniedziałkowe „Ceny transferowe na gruncie nowych przepisów. Podmioty powiązane, ustalanie cen rynkowych i obowiązki dokumentacyjne”, przewidziane na 4.05.2020 odbędzie się w zaplanowanym terminie, zmiana dotyczy tylko godziny, czyli zapraszamy na 4.05.2020 na godz. 13.00, w trybie szkolenia on-line.

 

Informacje, jak będzie realizowane szkolenie on-line:

 1. Szkolenie będzie dostępne poprzez logowanie się na otrzymany, na pocztę mailową link – klikamy na link i wchodzimy do internetowego pokoju szkoleń;
 2. Dodatkowo, Uczestnicy szkolenia otrzymają kontakt telefoniczny do Wykładowcy i będą mogli korzystać z pomocy przy zalogowaniu się (w razie trudności technicznych w połączeniu - przed szkoleniem);
 3. Podczas szkolenia będzie możliwość zadawania pytań poprzez czat;
 4. Materiały do szkolenie będą prezentowane podczas wykładu, a następnie wysłane poprzez pocztę mailową uczestnikom szkolenia.
 5. Uczestnik szkolenia on-line winien posiadać dostęp do komputera wraz z urządzeniem do odbioru dźwięku (głośniki), podłączonego do Internetu, najlepiej Internetu stacjonarnego.

Zapisy na szkolenie:

 1. Osoby, które zapisały się już na ww. szkolenie i zapłaciły, otrzymają dostęp - link do szkolenia - na maila (nie muszą zapisywać się ponownie);
 2. Osoby, które zapisały się na ww. szkolenie, a jeszcze nie zapłaciły, aby uczestniczyć w szkoleniu winny dokonać wpłaty, wtedy otrzymają link do szkolenia (nie muszą zapisywać się ponownie).
 3. Powyższe dotyczy także osób, które wykupiły abonament.
 4. Ci z Państwa, którzy nie zapisali się jeszcze, a chcą uczestniczyć w szkoleniach, winni zapisać się i dokonać wpłaty. Zgłoszenie zapisu na szkolenie (w załączeniu formularz) prosimy wysyłać na maila lodz@pibr.org.pl.
 5. Link do szkolenia będzie wysłany na adres mailowy wszystkim uczestnikom, którzy opłacili udział w szkoleniu, na dzień przed szkoleniem.

Zachęcamy do skorzystania z tej formy szkolenia:)

 

W imieniu Regionalnej Rady

Prezes RO PIBR Łódź

Agnieszka Kryśkiewicz-Burnos

Logo PIBR Przejdź do strony PIBR