Regionalny oddział w Łodzi

Szkolenia obligatoryjne 2021 - sesja jesienna

25 października 2021 r.

Koleżanki i Koledzy! 

Zapisy na szkolenia z zakresu Obligatoryjnego Doskonalenia Zawodowego Biegłych Rewidentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową i zarezerwowania terminów w kalendarzach. 

Przypominamy, że rok 2021 rozpoczyna i otwiera nowy 3-letni cykl szkoleniowy.

W tegorocznej ofercie znajdziecie 5 zupełnie nowych tematów oraz 5 z lat ubiegłych, które będą się odbywać w formie stacjonarnej jak i on-line.

Nowością tegoroczną jest wprowadzenie do naszej oferty tematów realizowanych i uruchamianych „na życzenie”.

W takiej formule oferujemy Wam dodatkowe 5 tematów z ubiegłego roku, które zostaną uruchomione przy zgłoszeniu minimalnej liczby uczestników – wraz z uzgodnieniem dogodnego terminu i formuły – szczególnie atrakcyjna forma dla firm audytorskich prowadzonych w większym rozmiarze, chcących przeszkolić z danego tematu swoich pracowników, aplikantów i asystentów. Zainteresowanie tematami „na życzenie” prosimy zgłaszać na formularzu "na życzenie" na adres biura: lodz@pibr.org.pl

Sytuację epidemiologiczną mamy w dalszym ciągu niepewną, dlatego ilość osób na szkoleniach odbywających się w naszym oddziale będzie ograniczona przy zachowaniu pełnej dyscypliny sanitarnej.

W przypadku powrotu ograniczeń epidemiologicznych zaplanowane w formule stacjonarnej szkolenia realizowane będą w formule on-line.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz elektroniczny na naszej stronie w zakładce szkolenia: https://lodz.pibr.org.pl/pl/szkolenia lub wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres biura: lodz@pibr.org.pl

UWAGA!

Tych z Państwa, którzy mają problemy techniczne z odbiorem naszych szkoleń on-line, zapraszamy do siedziby RO ul. Nowa 6/12 w Łodzi, gdzie będziecie mogli uczestniczyć w transmisji wybranego szkolenia.

Serdecznie zapraszamy!
Logo PIBR Przejdź do strony PIBR