Regionalny oddział w Łodzi

Jubileusz 25-lecia oddziału PIBR w Łodzi

23 września 2017 r.

To był wyjątkowy dzień! 22 września 2017 r. w Teatrze Lalek Arlekin spotkaliśmy się by świętować jubileusz XXV-lecia Regionalnego Oddziału Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w Łodzi.

Po oficjalnym przywitaniu gości przez Prezesa Regionalnej Rady Oddziału PIBR w Łodzi, Agnieszkę Kryśkiewicz-Burnos i towarzyszącego jej aktora Kamila Maćkowiaka nastąpił czas podsumowań. Były podziękowania dla osób, które brały czynny udział w pracach na rzecz Oddziału i były dane statystyczne. Witaliśmy także najmłodszych stażem biegłych rewidentów. Rozstrzygnięty został konkurs na wspomnienia biegłego rewidenta „Szanujmy wspomnienia…” a zwycięską pracę odczytał Kamil Maćkowiak. Nagrody autorom trzech najlepszych prac wręczył sponsor, Prezes Zarządu Firmy U-FIN, Anna Mierzejewska.

Po części oficjalnej był czas na toast, jubileuszowy tort, pozowanie do zdjęć (zdjęcia ufundowała Firma U-fin) i wspólne oglądanie spektaklu wystawianego przez Fundację Kamila Maćkowiaka „Ławeczka na Piotrkowskiej”. Bankiet, podczas którego był czas na rozmowy i wspomnienia zakończył uroczyste obchody .

Bardzo dziękujemy za wspólnie przeżyte lata i wspólne świętowanie.

Treść gratulacji przekazanych podczas uroczystości:

Logo PIBR Przejdź do strony PIBR