Regionalny oddział w Łodzi

JUBILEUSZ 30-lecia PIBR w Łodzi

22 sierpnia 2022 r.Koleżanki i Koledzy, Biegli Rewidenci, Biegli Rewidenci Seniorzy, Kochani

Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uroczystego świętowania Jubileuszu         30-lecia Regionalnego Oddziału Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w Łodzi w dniu
14 października 2022 r. (piątek), godz. 15:00 w ORIENTARIUM ZOO
(ul. Konstantynowska 8/10).

      „Bliżej Siebie… bliżej Natury ” to hasło przewodnie Jubileuszu organizowanego 14 października 2022r. w najnowocześniejszym w Europie łódzkim ZOO.  Zapraszamy na wyjątkowe 30-lecie w łódzkim Orientarium, które będzie okazją do rozmów o ekologii w mikrobiznesie, o tym co my jako biegli możemy zrobić dla przyszłych pokoleń, dla planety. Co możemy zrobić dla siebie i dla ludzkości. Te pozornie drobne zmiany mogą być przepustką dla przyszłych pokoleń do zielonej przyszłości.

      Gościem specjalnym będzie Fundacja WWF Polska, największa światowa organizacja ekologiczna w Polsce działająca już od kilkunastu lat i z powodzeniem realizująca misję ochrony przyrody z ludźmi i dla ludzi. Jako oddział podejmiemy ekologiczne wyzwanie, jako środowisko biegłych zobowiążemy się do dbałości o przyszłość planety, która w sposób bezpośredni determinuje przyszłość naszego zawodu.

     Godzinne zwiedzanie Orientarium połączone z obserwacją rekinów, płaszczek i innych jego mieszkańców to unikalne wydarzenie, które uświetni nasz Jubileusz. Każdy będzie mógł stanąć oko w oko z zagrożonymi gatunkami i dowiedzieć się jak je chronić. Jak uratować planetę, jak stworzyć przyszłym pokoleniom szanse na celebrowanie kolejnych 30-lat zawodu biegłego rewidenta w Polsce.

       „Pora Karmienia” to czas na relaks, na posiłek i bycie „Bliżej Siebie …” W gronie łódzkiej społeczności biegłych rewidentów, seniorów i naszych przyjaciół w humorystycznej formule poznamy się lepiej i wspólnie spędzimy cudowny  czas.

      Mamy nadzieję, że nasz Jubileusz zapadnie na długo w Państwa pamięci i będzie początkiem odpowiedzialnej relacji środowiska biegłych ze środowiskiem naturalnym.
 
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w Jubileuszu do 30 września 2022 r. za pomocą formularza elektronicznego na naszej stronie w zakładce szkolenia: https://lodz.pibr.org.pl/pl/szkolenia lub za pomocą formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres biura: lodz@pibr.org.pl
Logo PIBR Przejdź do strony PIBR