Regionalny oddział w Łodzi

Szkolenia obligatoryjne 2022 - zapraszamy na ostatnie szkolenie

13 grudnia 2022 r.

Koleżanki i Koledzy! 

Rozpoczynamy zapisy na jesienną sesję szkoleniową Obligatoryjnego Doskonalenia Zawodowego!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową i zarezerwowania terminów w kalendarzach.

Przypominamy, że rok 2022 jest drugim rokiem w 3-letnim cyklu rozliczeniowym.

W tegorocznej ofercie znajdziecie 10 tematów zarówno z bloku rachunkowości jak i rewizji finansowej. Aż 6 z nich to zupełnie nowe tematy a 1 został zmieniony i poszerzony.

Nowością tegoroczną jest połączenie dwóch form szkoleń: stacjonarnej i online. Oznacza to, że szkolenia będą się odbywały jednocześnie, zarówno w formie stacjonarnej, jak i w formie online „na żywo”. Dzięki temu będą Państwo mogli połączyć tradycyjne spotkania z nowoczesną formą szkoleń poprzez dedykowaną platformę – Clickmeeting. To Wy wybieracie, z której formy szkolenia chcecie skorzystać. Lata doświadczeń w prowadzeniu szkoleń zarówno stacjonarnych jak i on-line są gwarancją, że szkolenia prowadzone w nowej hybrydowej formule nie będą odbiegać jakością od szkoleń prowadzonych przez nasz oddział do tej pory. Jeśli będziecie mieć pytania bądź wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem RO Łódź.

W przypadku powrotu ograniczeń epidemiologicznych zaplanowane w formule stacjonarnej szkolenia realizowane będą w formule on-line.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz elektroniczny na naszej stronie w zakładce szkolenia: https://lodz.pibr.org.pl/pl/szkolenia lub wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres biura: lodz@pibr.org.pl


Serdecznie zapraszamy!!!
Logo PIBR Przejdź do strony PIBR