Regionalny oddział w Łodzi

Konferencja Bydgoszcz

10 września 2018 r.

Szanowni Państwo,

W Bydgoszczy spojrzą na gospodarkę inaczej.

Już 27 września odbędzie się w Bydgoszczy konferencja „Ekonomia wartości – Wycena nieuchwytnego”, będąca częścią cyklu Open Eyes Economy Summit.

Czy biznes rzeczywiście musi wybierać pomiędzy rentownością a oparciem na wartościach? Czy społeczne zobowiązania przedsiębiorstwa da się zaksięgować? Czego menedżerowie mogą nauczyć się od dizajnerów, a jakie lekcje dać im może filozof-fenomenolog? Jak wycenić nieuchwytne, a jak uchwycić, co cenne?

Wszystkie te fascynujące pytania, i wiele jeszcze bardziej frapujących, będą zadawać sobie uczestnicy kolejnej już konferencji z cyklu Open Eyes Economy Summit on Tour Przystanek Bydgoszcz. To spotkanie przedstawicieli rynku finansowego, biznesu, nauki, organizacji pozarządowych; okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, a przede wszystkim inspirujących spotkań.Tego dnia w Bydgoszczy obalane będą mury dzielące często naukę, sztukę i biznes. Wśród prelegentów znaleźli się między innymi prof. Jerzy Hausner, dr Andre Helin, prezes zarządu firmy audytorsko-doradczej BDO, Zuzanna Skalska, designerka i założycielka firmy 360inspiration, Krzysztof Kudeń, prezes zarządu IT Masters, czy Krzysztof Burnos i Ewa Sowińska, prezes i wiceprezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

Bydgoska konferencja to część Open Eyes Economy On Tour, cyklu merytorycznych wydarzeń, które odbywają się we wszystkich większych polskich i w wybranych europejskich miastach i poprzedzają listopadowy Kongres Ekonomii Wartości – Open Eyes Economy Summit. W ramach tej wyjątkowej imprezy zagadnienia współczesnej ekonomii rozpatrywane są interdyscyplinarnie podczas dwóch dni intensywnych dyskusji między wybitnymi przedstawicielami świata polityki, biznesu, administracji publicznej i kultury. OEES to świeże, uwzględniające wartości spojrzenie na biznes, które nie ignoruje zysku, ale pokazuje, że tak naprawdę jest on możliwy do osiągnięcia tylko w powiązaniu z kulturą, rozwojem, innowacyjnością, ekologią, uczciwością i zaufaniem.

Konferencja „Ekonomia wartości – Wycena nieuchwytnego”rozpocznie się 27 września 2018 roku o   godz. 10.00 w Centrum Kongresowym Opery Nova w Bydgoszcz przy ul. Marszałka Focha 5.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że zgodnie z Komunikatem Nr 7/2016 KRBR z dnia 16 lutego 2016 r. udział w konferencji zostanie zaliczony biegłym rewidentom w ramach samokształcenia zawodowego w wymiarze 6 godzin.

PROGRAM KONFERENCJI

Więcej szczegółów i formularz rejestracyjny – na stronie wydarzenia http://bydgoszcz.oees.pl.

 

Logo PIBR Przejdź do strony PIBR